Кто на сайте

Сейчас 1 гость онлайн


Новый объект ООО "СК Рестал" - ПАО "АЗОТ", Цех М-9 Часть2
Автор: Станислав Лескович   
16.09.2013 20:05

У цеху М-9 відкрили капітально відремонтовані побутові приміщення

Урочисте відкриття капітально відремонтованих жіночих побутівок та буфету відбулося 13 вересня в цеху з виробництва аміачної селітри М-9 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. На сьогодні тут зроблено ремонт всіх найнеобхідніших приміщень адміністративно-побутового корпусу.

Тендер на виконання робіт виграла ТОВ "СК Рестал".

Фото1

Нагадаємо, що на початку липня в М-9 запрацювали відремонтовані чоловічі побутівки, а нині комфортними умовами насолоджується і жіноча частина колективу. Жіноча роздягальня має 68 шафок, розділених на чотири секції: дві для спецодягу, й дві для чистого одягу. Чоловіча побутівка розрахована на 104 місця. Відремонтовано також зал засідань на 2-му поверсі, в якому планують облаштувати невеличкий музей історії цеху. Капітально відремонтовано та облаштовано і буфет цеху. Тепер він найкращий на підприємстві.

Як розповів начальник цеху Іван Мартем’янов, крім того, що відремонтовано найважливіші побутові приміщення загального користування, в корпусі замінено на нові всі комунікації: опалення, каналізацію, сантехніку, електропостачання. Частково вікна замінено на металопластикові. Загалом, виконано ремонтних робіт більш ніж на 2,6 млн. грн.

 
Новый объект ООО "СК Рестал" - ПАО "АЗОТ", Цех М-9 Часть1
Автор: Станислав Лескович   
09.07.2013 22:03

Побутівки цеху М-9 відтепер сучасні та комфортні

Тендер на виконання цих робіт «виборола» черкаська фірма «СК Рестал», яка добре зарекомендувала себе під час реконструкції ПК «Дружба народів». Виконроб "СК Рестал" Станіслав Лескович, куратор ремонтних робіт від замовника, інженер-дослідник відділу головного будівельника Олексій Коваль та начальник цеху Іван Мартем’янов вважають, що із завданням всі справилися успішно. Проектну документацію розробляли фахівці ПКВ ПАТ «АЗОТ», за що їм прещиро вдячні.

Фото1

Фото2

Фото3

Фото4

– Робота виконана велика. Повністю замінені системи водопостачання, опалення, електропостачання, вентиляція. Чимало комунікацій прикриті навісними стелями, що цілком відповідає сучасному стилю, – розповідає начальник цеху М-9 Іван Мартем’янов. – Також встановлені нові вікна. До речі, ці об’ємні роботи виконані вже і в побутівці на другому поверсі. На днях «підрядники» приступають до ремонту стелі, стін, підлоги тощо. А щодо реконструйованої побутівки, то очікуваний результат перевершив усі наші сподівання. Для кожного працівника відведено по чотири секції шаф: дві – для спецодягу, і дві – для чистого одягу.

– Для працівників цеху це великий подарунок і ми вдячні всім, хто для нас його зробив. Все раціонально продумано, враховано й красиво. Не кожен вдома має такі блага, – висловлює думку більшості докер-механізатор Сергій Йовченко.

– Для реконструкції побутівок у цеху М-9 використані найсучасніші матеріали, які придатні для довготривалого користування. Загалом, на ці роботи витрачено понад 1,5 мільйона гривень. А якщо врахувати ще й заміну вікон, то й ще більше.  Така ж сума буде освоєна й на ремонт жіночої побутівки в цьому цеху, – зауважив головний будівельник ПАТ «АЗОТ» Андрій Журавльов.

 
Информационное письмо "Фуршет"
Автор: Administrator   
16.12.2011 14:34

Щелкните чтобы увеличить

 
Второй супермаркет "Фуршет" в Черкассах
Автор: Administrator   
20.05.2011 12:19

28 апреля 2011 года состоялось торжественное открытие нового супермаркета «Фуршет» в Черкассах – второго магазина в городе. Супермаркет расположен на ул. Смелянская, 2 – в самом центре Черкасс. Нашей компанией были выполнены все необходимые строительные и монтажные работы

 
Сайт запущен в работу
Автор: Administrator   
20.04.2011 12:18

Сайт запущен в работу в тестовом режиме.