Кто на сайте

Сейчас 4 гостей онлайн


Новый объект ООО "СК Рестал" - ПАО "АЗОТ", Цех М-9 Часть2
Автор: Станислав Лескович   
16.09.2013 20:05

У цеху М-9 відкрили капітально відремонтовані побутові приміщення

Урочисте відкриття капітально відремонтованих жіночих побутівок та буфету відбулося 13 вересня в цеху з виробництва аміачної селітри М-9 ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM. На сьогодні тут зроблено ремонт всіх найнеобхідніших приміщень адміністративно-побутового корпусу.

Тендер на виконання робіт виграла ТОВ "СК Рестал".

Фото1

Нагадаємо, що на початку липня в М-9 запрацювали відремонтовані чоловічі побутівки, а нині комфортними умовами насолоджується і жіноча частина колективу. Жіноча роздягальня має 68 шафок, розділених на чотири секції: дві для спецодягу, й дві для чистого одягу. Чоловіча побутівка розрахована на 104 місця. Відремонтовано також зал засідань на 2-му поверсі, в якому планують облаштувати невеличкий музей історії цеху. Капітально відремонтовано та облаштовано і буфет цеху. Тепер він найкращий на підприємстві.

Як розповів начальник цеху Іван Мартем’янов, крім того, що відремонтовано найважливіші побутові приміщення загального користування, в корпусі замінено на нові всі комунікації: опалення, каналізацію, сантехніку, електропостачання. Частково вікна замінено на металопластикові. Загалом, виконано ремонтних робіт більш ніж на 2,6 млн. грн.